השוואת מחירים

מיקום: טוען..
(שנה מיקום)

0 מוצרים בסל

החנויות הכי זולות

טוען מיקום...

0 מוצרים בסל

איך לבחור מכונת קפה ? מדריך קנייה Kamapo

לא מעט אנשים לא יכולים לפתוח את הבוקר שלהם ללא קפה. מלבד פתיחת הבוקר על ידי שתיית כוס קפה בדיוק באופן שבו כל אדם אוהב, קפה הוא משקה אשר לא מעט אנשים נוטים לשתות באופן שגרתי במהלך היומיום שלהם לא מעט פעמים. קפה מעורר, מעניק הפסקת התרעננות במהלך היום ויוצר חוויה ארומטית של שתיית משקה חם וטעים אשר הופכת את השגרה היומית לנעימה וקצת פחות תובענית. בעבר הכנת קפה הסתכמה בפעולה ידנית אשר התבססה על שילוב בין קפה, סוכר, מים חמים ולעיתים גם חלב. במקרי נדירים בכדי לשתות קפה מיוחד, היו פוקדים אנשים את בתי הקפה. אולם כיום, בעזרת מכונות קפה חדשניות ומשוכללות, כל אדם יכול ליהנות בביתו, במשרדו ובכל מקום אחר מכל סוגי הקפה, בטעם, במינון ובאופן שהוא אוהב.

מכונות קפה

כיצד תבחר את מכונת הקפה שלך


במידה ואתה מעוניין לרכוש מכונת קפה עבור ביתך, חשוב שתבחן היטב מספר פרמטרים בכל מכונת קפה, בכדי לעשות את ההחלטה הנכונה בסופו של דבר ולרכוש את מכונת הקפה הטובה ביותר עבורך:
1. את מי תשמש מכונת הקפה-במידה ואתם מעוניינים לרכוש את מכונת הקפה לשימוש משפחתי מצומצם, הרי שמכונת קפה רגילה תתאים, אך במידה ואתם אוהבים לארח ובכל אירוח מכונת הקפה דומיננטי ושימושית, או שמכונת הקפה מיועדת עבור משרד בעל עובדים רבים ששותים בו קפה, הרי שכדאי שתבחרו מכונת קפה אוטומטית אשר מקציפה את החלב בכדי שלא לבזבז את זמנכם בהכנת כוסות קפה רבים.
2. מכונת קפה המתאימה לאופי האדם- במידה והינם אדם אשר אוהב את הקפה שלך טרי ואוהב ליצור אותו בדיוק באופן המושלם בשבילך, תוכל לקנות מכונת קפה ידנית בעלת מטחנת קפה אשר טוחנת את פולי הקפה עבור הקפה שלך. במידה והנך אדם אשר מעדיף את הנוחות והקלות בתהליך הכנת הקפה שלך- תוכל לבחור במכונת קפה אוטומטית אשר מכינה את הקפה באופן מהיר, קל, נוח ולא מלכלכך.
3. לחץ המשאבה של מכונת הקפה- לחץ המשאבה היא דבר חשוב מאין כמותו. ככל שלחץ המשאבה מאפשר זרימה נמוכה יותר של המים דרך הקפה ושילוב קיטור- כך הקפה יהיה יותר איכותי ולכן, אדם אשר חשוב לו איכות הקפה שלו יבחר במכונת קפה בעלת משאבה עם לחץ גבוה.
4. כמה נוח להשתמש במכונת הקפה- כיום ישנן מכונות ידניות, מכונות קפה אוטומטיות ומכונות קפה חצי אוטומטיות. מרבית האנשים בוחרים כיום במכונות קפה חצי אוטומטיות לשם החוויה שבתהליך הכנת הקפה מצד אחד ומצד שני בשביל הנוחות שבתהליך הכנת הקפה
5. גודל ומשקל המכונה- יש לבחור את המכונה הרלוונטית לכם בהתאם למקום שבו תרצו להציב אותה. עדיף לבחור מכונות קלות וקומפקטיות יחסית אשר לא יתפסו מקום רב מידי בבית
6. תפעול מכונת הקפה- חשוב מאוד לבדוק מראש כיצד מתפעלים את מכונת הקפה. בכדי שלא תסתבכו לאחר שכבר תרכשו אותה, כדאי מאוד לשאול את כל מה שצריך לגבי תפעול המכונה בטרם אתם רוכשים אותה.
7. לוח הפיקוד של מכונת הקפה- לוח הפיקוד של מכונת הקפה אחראי על אופן יצירת הקפה. ככל שהמכונה מתקדמת יותר כך האופציות המוצעות במכונת הקפה בדמוי כפתורים ונוריות חיוו במכונת הקפה יהיו רבים יותר. חשוב מאוד לשאול מראש למה מיועדת כל נורית חיווי וכל כפתור בלוח הפיקוד של המכונה
8. נפח מיכל המים- יש לבדוק מהי הכמות אשר מכל מיכל המים ולהתאים אותו בהתאם לצרכיכם במכונת הקפה
9. חלקי המכונה- האם יש במכונה מגש חימום כוסות המיועד לצורך חימום הכוסות לפני מזיגת הקפה, האם יש מגש איסוף נוזלים, האם פיית המזיגה היא כפולה או בודדה. כמו כן, ניתן לבדוק היטב איזה חלקים נוספים יש במכונה ואיזה כדאי שיהיו במידה ואין.
בכדי ליהנות מחוויית קפה מושלמת, חשוב מאוד לבחור את מכונת הקפה שלכם בצורה הטובה ביותר.